Strona główna
Serwis jest częścią opoka.org.pl
Kontakt

Fundacja Opoka
Skwer ks. Kard. S. Wyszyńskiego 6
01-015 Warszawa

REGON: 013114736
NIP: 5272161820
KRS: 0000178115

Redakcja

Maciej Górnicki, redaktor naczelny,
tel. +48 605 402 222, mail:  Maciej.Gornicki@opoka.org.pl

 

Anna Bajon, zastępca redaktora naczelnego,
tel. +48 605 409 999, mail: Anna.Bajon@opoka.news

 

Agnieszka Czylok, redaktor
mail: Agnieszka.Czylok@opoka.org.pl

 

Administracja

Teresa Dzierwa, administracja i kadry
tel. +48 14 626 08 08,  mail: Teresa.Dzierwa@opoka.org.pl

 

Katarzyna Maślanka, finanse
tel. +48 14 626 08 08, mail: Katarzyna.Maslanka@opoka.org.pl

 

Iwona Zasucha, marketing
tel. +48 22 530 48 31, mail: Iwona.Zasucha@opoka.org.pl

 

Dariusz Szastok, informatyk
tel. +48 32 230 89 44, mail: Dariusz.Szastok@opoka.org.pl